UAH
Гидрофобизатор сионол аква - Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали. Славутич (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 1
+38 (068) 907-20-99
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
Гидрофобизатор Сионол АКВА
  • Гидрофобизатор Сионол АКВА

Гидрофобизатор Сионол АКВА

Код:b0113
В наличии
Цена:
105.37 UAH
Бренд:Монолит
Страна производитель:Украина
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
Описание
Гідрофобізатор Сионол АКВА для мінеральних поверхонь. застосовуваний для додання водовідштовхувальних і антисептичних властивостей цегли, бетону, штукатурці, вапняку, пінобетону, шиферу та інших будівельних матеріалів. Не змінює структуру поверхні властивості: готова до застосування гідрофобізующіх (водовідштовхувальна) захисно-декоративна прідаетматеріалу ефект "мокрій поверхні" устойчівакщелочам ІУФ випромінювання не утворює плівку гідрофобний ефект зберігається до 10 років збільшує морозостійкість цегляних фасадів, цоколів, балконів, козирків, тротуарної плитки виключає появу висолів на фасадній цегляній кладці Області застосування: Застосовується для захисту від вологи фасадних поверхонь, і для додання водо-брудовідштовхуючих і антисептичних властивостей фасадним матеріалам (цегла, бетон, штукатурка) Технічні характеристики: Основа: силіконова дисперсія Зовнішній вигляд: рідина Колір білий Витрата: від 150-250 г / м2 Упаковка: 1л, 5 л, 10 л, 50 л Середня витрата: 150-250 г / м2. Температура роботи з матеріалом: температура на поверхні нанесення від + 5 ° С до + 30оС Зберігання: Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5 до + 30С. Оберігати від морозу, високих температур, попадання вологи і безпосереднього впливу сонячних променів. Термін зберігання 12 міс. Запобіжні заходи: Рекомендується пріманять відповідний захисний одяг, рукавиці, окуляри або захист особи. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води і звернутися за медичною допомогою. Не вживати всередину! Підстава: Підходить в якості підстав: цегла і силікатна цегла, бетон, пористий бетон, мінеральні штукатурки, граніт, піщаник і пр. Просочують основа повинна бути очищено від перешкоджаючих адгезії субстанцій: наприклад, масла, жиру або інших забруднень. Вимоги до оброблюваних поверхонь: • перед нанесенням гідрофобізатора необхідно очистити поверхню від забруднень, що відшарувалися ділянок штукатурки і обдути повітрям (обмести механічно) пил • при необхідності вирівнювати поверхню (тріщини, нерівності) відповідним будівельним розчином • обробку проводити в суху погоду, температура оброблюваної поверхні повинна бути в межах від +5 до + 30С. • не можна проводити роботи по гідрофобізації під час дощу, а також після дощу до висихання фактурного шару. • свежепропітанние поверхні до висихання (Приблизно 6 годин) захищати від дощу Спосіб нанесення: Наносити рівномірно на суху і чисту поверхню за допомогою кисті, валика, розпилювача до насичення. При необхідності (нерівномірності вбирає поверхні) повторити обробку. Гідрофобний ефект настає протягом 2-х годин після нанесення.
Характеристики:
Бренд:Монолит
Страна производитель:Украина
Цвет:Белый
Состояние добавки: Жидкая
Тип добавки: Гидрофобизатор
Информация актуальна: 03.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Гидрофобизатор Сионол АКВА от компании Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали., Славутиче (Украина). Купить Гидрофобизатор Сионол АКВА со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet