UAH
Мембрана пвх sintec urdin sa не армована для примикань - Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали. Славутич (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 1
+38 (068) 907-20-99
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
Мембрана ПВХ Sintec Urdin SA не армована для примикань
  • Мембрана ПВХ Sintec Urdin SA не армована для примикань

Мембрана ПВХ Sintec Urdin SA не армована для примикань

Код:Sin3
В наличии
Цена:
375.25 UAH
Бренд:Sintec.
Страна производитель:Испания
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
Описание
URDIN SA - це однорідна гнучка мембрана PVC-P. Не сумісна з бітумом. УФ стійка. Виготовлено за стандартами EN 13956. URDIN SA підходить для обробки деталей архітектурних та конструктивних елементів під час виконання гідроізоляції покрівлі. Властивості: Мембрана, виготовлена виключно з первинних смол. Надзвичайно довговічна. Високий рівень гідроізоляції навіть при постійній деформації. Високостійка до проколів. Стійка до проростання коренів відповідно до EN 13948. Відмінна стійкість при УФ-випромінюванні. Легко зварюється за допомогою гарячого повітря навіть через кілька років після монтажу. Можна переробляти. Відмінна гнучкість при низьких температурах.
Характеристики:
Бренд:Sintec.
Страна производитель:Испания
Информация актуальна: 03.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Мембрана ПВХ Sintec Urdin SA не армована для примикань от компании Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали., Славутиче (Украина). Купить Мембрана ПВХ Sintec Urdin SA не армована для примикань со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet