+380 (67) 80... показати
Антикорозійне покриття Lankor
Антикорозійне покриття Lankor ##от компании## ТОВ "Український центр гідроізоляції" - ##фото## 1

Антикорозійне покриття Lankor

У вибране
Замовити дзвінок
125 ₴/кг
мін. замовлення: 20 кг
В наявності | Тiльки оптом
Код: ak
Контактна інформація
Телефони
+380 (67) 80... показати
Показати всі контакти

Опис

    Атмосферостійкі фінішні акрилові покриття ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ПОВЕРХОНЬ із серійниого ряду  Lankor одноконентних покриттів   рекомендований для застосування в системі антикорозійного покриття при корозійної активності зовнішнього середовища С3, С4, С5-1. Термін експлуатації до 15 років:

Lankor  010 АК   -   в системах антикорозійного захисту для фарбування металоконструкцій з чорних металів.

Lankor  010 АФ  -  грунт- праймер в системах антикорозійного захисту для забарвлення металоконструкцій з чорних та кольорових металів з коротким часом міжшарової сушки.

Lankor  101 АК - для забарвлення нових металевих конструкцій, ремонт зруйнованого лакофарбового покриття, конвеєрна забарвлення металоконструкцій з коротким періодом фарбувальних робіт.

Аналоги: Темакріл АР 50, Pilot ACR, HemucrylL Enamel Hi-Build 58030.

Lankor  101 АС - фінішне декоративне покриття в системах антикорозійного захисту металоконструкцій в умовах атмосферних корозійних категорій С3, С4, С5-І.

Lankor  ФЛ  -  захист попереднього шару покриття від УФ-деструкції в системах антикорозійного захисту металоконструкцій в умовах атмосферних корозійних категорій С4, С5-І, С5-М.

Lankor  ФЛ  - суспензія флуоресцентного пігменту в акриловому лаку з додаванням пластифікатора і стабілізатора. Висока здатність відображати денне світло. Декоративне флуоресцентне покриття (із застосуванням лаку Акрилан ФО) застосовується в системах антикорозійного захисту металоконструкцій в умовах атмосферних корозійних категорій С4, С5-І, С5-М.

Lankor 501 - для нанесення дорожньої розмітки та розмітки паркінгу, складських приміщень, ігрових майданчиків і т.д.

Lankor 501 СП - покриття утворює білу однорідну поверхню без усадочних тріщин, міхурів або розшарування. Покриття відповідає СОУ 42.1-37641918-090: 2012.Покриття має підвищену зносостійкість і довговічність у порівнянні зі стандартними дорожніми фарбами.

Lankor 5012  -  двокомпонентне покриття для розмітки доріг, паркувальних зон і майданчиків, спортивних полів, аеродромів, з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям, розмітки міських вулиць з найбільш інтенсивним рухом, в основному пішохідних переходів, стоп ліній, дорожніх знаків, стрілок.

Характеристики

Код товару
ak
Тип
другое
Форма отпуска
жидкие

Подібні товари

Епоксидні покриття Lankor в Київській області от компании ТОВ "Український центр гідроізоляції"
від 151 ₴/кг