+380 (67) 80... показати
Антикорозійне покриття Lankor
Антикорозійне покриття Lankor ##от компании## ТОВ "Український центр гідроізоляції" - ##фото## 1

Антикорозійне покриття Lankor

У вибране
Замовити дзвінок
125 ₴/кг
мін. замовлення: 20 кг
В наявності | Тiльки оптом
Код: ak
Контактна інформація
Телефони
+380 (67) 80... показати
Адреса
07101, Украина, Киевская обл., Славутич, Невський, 2\12 на мапі

Опис

    Атмосферостійкі фінішні акрилові покриття ДЛЯ МЕТАЛЕВИХ ПОВЕРХОНЬ із серійниого ряду  Lankor одноконентних покриттів   рекомендований для застосування в системі антикорозійного покриття при корозійної активності зовнішнього середовища С3, С4, С5-1. Термін експлуатації до 15 років:

Lankor  010 АК   -   в системах антикорозійного захисту для фарбування металоконструкцій з чорних металів.

Lankor  010 АФ  -  грунт- праймер в системах антикорозійного захисту для забарвлення металоконструкцій з чорних та кольорових металів з коротким часом міжшарової сушки.

Lankor  101 АК - для забарвлення нових металевих конструкцій, ремонт зруйнованого лакофарбового покриття, конвеєрна забарвлення металоконструкцій з коротким періодом фарбувальних робіт.

Аналоги: Темакріл АР 50, Pilot ACR, HemucrylL Enamel Hi-Build 58030.

Lankor  101 АС - фінішне декоративне покриття в системах антикорозійного захисту металоконструкцій в умовах атмосферних корозійних категорій С3, С4, С5-І.

Lankor  ФЛ  -  захист попереднього шару покриття від УФ-деструкції в системах антикорозійного захисту металоконструкцій в умовах атмосферних корозійних категорій С4, С5-І, С5-М.

Lankor  ФЛ  - суспензія флуоресцентного пігменту в акриловому лаку з додаванням пластифікатора і стабілізатора. Висока здатність відображати денне світло. Декоративне флуоресцентне покриття (із застосуванням лаку Акрилан ФО) застосовується в системах антикорозійного захисту металоконструкцій в умовах атмосферних корозійних категорій С4, С5-І, С5-М.

Lankor 501 - для нанесення дорожньої розмітки та розмітки паркінгу, складських приміщень, ігрових майданчиків і т.д.

Lankor 501 СП - покриття утворює білу однорідну поверхню без усадочних тріщин, міхурів або розшарування. Покриття відповідає СОУ 42.1-37641918-090: 2012.Покриття має підвищену зносостійкість і довговічність у порівнянні зі стандартними дорожніми фарбами.

Lankor 5012  -  двокомпонентне покриття для розмітки доріг, паркувальних зон і майданчиків, спортивних полів, аеродромів, з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям, розмітки міських вулиць з найбільш інтенсивним рухом, в основному пішохідних переходів, стоп ліній, дорожніх знаків, стрілок.

Характеристики

Код товару
ak
Тип
другое
Форма отпуска
жидкие

Подібні товари

Епоксидні покриття Lankor в Киевской области от компании ТОВ "Український центр гідроізоляції"
від 151 ₴/кг