+380 (67) 80... показати
Епоксидні покриття Lankor ##от компании## ТОВ "Український центр гідроізоляції" - ##фото## 1

Епоксидні покриття Lankor

У вибране
Замовити дзвінок
від 151 ₴/кг
В наявності
Код: EL
Контактна інформація
Телефони
+380 (67) 80... показати
Показати всі контакти

Опис

Lankor EPOXID -  серія матеріалів на основі епоксидних полімерів  і амінного затверджувача для застосування в системах антикорозійного захисту покриттів для чорних і / або кольорових металів, які працюють в умовах впливу морської і прісної води, в розчинах неорганічних лугів, кислот і їх парів:

Lankor EPOXID 101 сірий - двокомпонентне епоксісіліконовое фінішне покриття. Має високу стійкість до впливу сонячної радіації, перепадів температур від -45 до 150 с, вологостійке, стійке до впливу промислової атмосфери, дії розчинів неорганічних кислот і лугів. Стійке до хімічного забруднення. Застосовується в комплексних системах покриттів, стійких до атмосферних впливів, вологи, хімічних агентів, для захисту металевих поверхонь від впливу прісної і морської води. За своїми параметрами перевершує покриття на основі поліуретанонов.

Lankor EPOXID - 101 С сірий  -  двокомпонентне епокси-силіконове фінішне покриття. Володіє високою атмосферостійкістю, стійкістю до води, періодичному обливу мінеральними маслами, бензином та ін. Витримує перепад температур від -45°С до +200°С.Покриття застосовується як фінішне для фарбування попередньо загрунтованих поверхонь із сталі, магнієвих, алюмінієвих і титанових сплавів, а також міді та її сплавів.Володіє унікальним водовідштовхувальним ефектом, що перешкоджає накопиченню солей і забруднень на корпусі судна.

Lankor EPOXID МТ червоно-коричневий - двокомпонентне епоксидне товстошарове покриття c низьким вмістом розчинника на основі епоксидних полімерів і амінного затверджувача. Застосовується як грунтовки, самостійний або проміжний шар в системі лакофарбового покриття для захисту від корозії металевих поверхонь в замкнутих важковентилюємих ємностях, що експлуатуються в умовах впливу морської і прісної води. Допускається застосування для антикорозійного захисту ємностей для зберігання нафти і нафтопродуктів. Має діелектричні властивості.Аналоги: Korepox EH2350, Hempadur Quattro 17634, Interseal 670HS

Lankor EPOXID 010 сірий -  двокомпонентне епоксидне товстошарове покриття на основі епоксидних полімерів і амінного затверджувача c низьким вмістом розчинника. Застосовується як грунтовка, проміжний або самостійний шар в системі лакофарбового покриття для захисту від корозії металевих поверхонь в замкнутих важко провітрюватись ємностях, що експлуатуються в умовах впливу морської і прісної води. Допускається застосування для протикорозійного захисту ємностей для зберігання нафти і нафтопродуктів.Аналоги: Korepox HB EH2560, Hempadur 45182, Intershield 300 ENA300.

Lankor EPOXID 010 НП сірий -  товстослойне двокомпонентне покриття на основі модифікованих епоксидних смол з низьким вмістом розчинника. Застосовується в якості грунтовки або проміжного шару в системі протекторно-бар’єрного захисту внутрішньої поверхні трубопроводів і резервуарів для зберігання підтоварної води і сирої нафти. Застосовується як грунтовки або самостійне покриття в системах довготривалої антикорозійного захисту чорних і кольорових металів від впливу агресивної атмосфери, хімічних і абразивних навантажень.

Lankor EPOXID  012 ПА сірий - двокомпонентний епоксидний грунт-праймер c низьким вмістом розчинника, модифікований поліамідом. Містить антикорозійний пігмент на основі фосфату цинку. Застосовується як первинний антикорозійний шар в системах довготривалого антикорозійного захисту кольорових і чорних металів, що піддаються атмосферним, механічним і / або дії агресивного атмосфери, хімічних і абразивним навантаженням. Аналоги: HEMPEL’S SHOPPRIMER E 15280, Intergard 25.

Lankor EPOXID 012 ПР сірий - двокомпонентне товстошарове епоксидне покриття грунтовки з низьким вмістом розчинника і перетворювачем іржі. Застосовується в комплексних системах хімстійких лакофарбових покриттів для грунтування прокорродованих поверхонь чорних металів. Легко перетворює шар іржі до 100 мкм.

Lankor EPOXID 12 ЦС сірий - двокомпонентне цинконаповнене протекторное покриття грунтовки, з високим вмістом пластинчастого металевого цинку, забезпечує високий бар’єрний ефект (покриття «рідкий цинк»). Має хорошу адгезію до сталевих, оцинкованих і алюмінієвих поверхонь і застосовується в якості грунтовального шару в системах антикорозійного захисту для поверхонь, що піддаються атмосферним, механічним і / або хімічних навантаженням.

Lankor EPOXID 501 сірий  - двокомпонентне фінішне хімстійке епоксидне покриття. Має високу стійкість до постійної дії розчинів неорганічних кислот і лугів, стійкість до води, мінеральних масел, бензинів, миючих засобів. Застосовується як фінішне хімстійке покриття в системах антикорозійного захисту металоконструкцій, внутрішніх поверхонь, ємностей і резервуарів для зберігання, транспортування розчинів лугів кислот, мінеральних добрив тощо.

Lankor EPOXID 501 МТ червоно-коричневий  - двокомпонентне захисне фінішне необрастаюче покриття. Дозволено для застосування в судноремонті і суднобудуванні. Випускається в двох варіантах:

— двухкомпонентное товстошарове покриття на основі епоксидних полімерів і амінного затверджувача;
— однокомпонентне, на основі полівінілхлоридних та епоксидних смол.

Не містить олово-органічних сполук в якості біоцидів і відповідає вимогам Міжнародної конвенції про контроль за шкідливими протиобростаючими системами на суднах, яка прийнята IMO в жовтні 2001 року (документ IMO AFS / CONF / 26). Аналоги: Hempel`s AF Olympic+ 72950, Seacare AF7950, Interspeed 640

Lankor EPOXID 5112 чорний  - двокомпонентне антистатичне маслобензостійке епоксидне покриття, з високим вмістом антикорозійних пігментів і функціональних добавок. Забезпечує захист ємностей для зберігання нафтопродуктів і т. Д. Антистатичне, відмінно підходить для цільового захисту ємностей для зберігання нафтопродуктів та інших об’єктів хімічної промисловості.

Характеристики

Код товару
EL
Виробник
Собственное производство
Країна виробництва
Украина
Тип
другое
Объем
10000 мл
Основной компонент
другое
Форма отпуска
жидкие

Подібні товари

Антикорозійне покриття Lankor в Київській області от компании ТОВ "Український центр гідроізоляції"
125 ₴/кг