UAH
Полімермінеральне товстошарове декоративне покриття підлоги цемезіт ур террацо - Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали. Славутич (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 1
+38 (068) 907-20-99
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
Полімермінеральне товстошарове декоративне покриття підлоги Цемезіт УР террацо
  • Полімермінеральне товстошарове декоративне покриття підлоги Цемезіт УР террацо

Полімермінеральне товстошарове декоративне покриття підлоги Цемезіт УР террацо

Код:Z9
В наличии
Цена:
75.77 UAH
Бренд:Цемезит
Страна производитель:Беларусь
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
Описание
Полімермінеральне покриття підлоги для важкого і дуже важкого режиму експлуатації товщиною 6 -15 мм Покриття підлог зі складу Цемезіт УР террацо мають гладку поверхню, що забезпечує максимальну легкість очищення. Покриття підлог Цемезіт УР террацо це високоміцні підлоги, що витримують найжорсткіші умови промислово - виробничого середовища, вони пластично реагують на ударні навантаження, не утворюючи тріщин і мікротріщин. Розраховані на експлуатацію при впливі інтенсивного пішохідного руху, транспортних засобів і навантажувачів на пневмоходу, постійний рух важко навантажених візків на пластикових колесах типу «ROCLA», і при температурі від мінус 20 ° С до плюс 70 ° С при товщині 6мм, від мінус 30 ° З до плюс 100 ° С при товщині 9 мм. Мають високі декоративні властивості, які не поступаються покриттям підлог з мармуру і граніту. Галузь застосування: Булочні, пекарні. «Мокрі» виробництва середньою інтенсивністю впливу води і агресивних рідин. Підприємства з виготовлення харчових напівфабрикатів і готових страв. Молочні заводи і підприємства з переробки молочної продукції. Підприємства по виготовленню без алкогольних напоїв і фруктових соків. Підприємства з виробництва цукру та кондитерських виробів. Підприємства по переробці овочів і фруктів. Шоколадні і цукеркові фабрики. Пивоварні, виноробні і перегінні заводи. Холодильні та морозильні камери. Ділянки по упаковці і розфасовці продукції. Склади і сховища. Складальні виробництва. Суспільні будинки й споруди, кінотеатри, клуби, вокзали, аеропорти, метро Об'єкти громадського харчування, кафе, ресторани. Ремонтно-складальні підприємства і майстерні.
Характеристики:
Бренд:Цемезит
Страна производитель:Беларусь
Фасовка материала: 35.0 кг
Срок хранения: 6.0 мес
Расход: 21
Информация актуальна: 03.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Полімермінеральне товстошарове декоративне покриття підлоги Цемезіт УР террацо от компании Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали., Славутиче (Украина). Купить Полімермінеральне товстошарове декоративне покриття підлоги Цемезіт УР террацо со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet