UAH
Поліуретанова мастика для ремонту фундамента mariseal 670 - Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали. Славутич (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 1
+38 (068) 907-20-99
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
Поліуретанова мастика для ремонту фундамента MARISEAL 670
  • Поліуретанова мастика для ремонту фундамента MARISEAL 670
  • Поліуретанова мастика для ремонту фундамента MARISEAL 670

Поліуретанова мастика для ремонту фундамента MARISEAL 670

Код:m670
В наличии
Цена:
148.54 UAH
Бренд:Maris Polymers
Страна производитель:Греция
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
Описание
Висихає при взаємодії з вологою, що міститься в грунті або повітрі, а потім стає якісним довгостроковим захистом від вологи. MARISEAL 670, black - це швидкосохнуча, завжди дуже еластична, завжди в рідкому вигляді і в холодному стані, однокомпонентна поліуретанова мастика (мембрана) холодного затвердіння, що розтягується з допомогою бітуму і використовувана для довгострокової гідроізоляції. Містить розчинник. В складі мастики (мембрани) високоеластична гідрофобна поліуретанова смола, що розтягується за допомогою хімічно полімеризованого природного бітуму і надає продукту чудові якості, як то механічна, хімічна, термічна стійкість і стійкість до природних елементів. Гідроізоляція фундаменту Гідроізоляція підпірних стін Гідроізоляція ділянок, викладених плиткою, в ванних кімнатах, на терасах, дахах і ін. Витрата не менше 1,5 л / м 2 Аналоги для фундамента: CLEVER BASE 400 BT-виробник Туреччина, компанія CLEVER HYPERDESMO PB 2K - Виробник Греція, компанія ALCHIMICA MARISEAL 600- Виробник Греція, компанія MARISPOLYMERS ISPFLEX PU 560 BT- Виробник Греція, компанія ISOMAT VIMABIT EMULSION - Виробник Греція, компанія VIMATEC Пропонуємо Вам ознайомитись в ПОРТФОЛІО з нашими роботами. Телефонуйте, ми з радістю допоможемо!
Характеристики:
Бренд:Maris Polymers
Страна производитель:Греция
Информация актуальна: 03.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Поліуретанова мастика для ремонту фундамента MARISEAL 670 от компании Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали., Славутиче (Украина). Купить Поліуретанова мастика для ремонту фундамента MARISEAL 670 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet