UAH
Пвх планка прижимная - под герметик с отгибом - Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали. Славутич (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 1
+38 (068) 907-20-99
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
ПВХ планка прижимная - под герметик с отгибом
  • ПВХ планка прижимная - под герметик с отгибом

ПВХ планка прижимная - под герметик с отгибом

Код:т39
В наличии
Цена:
89 UAH
Бренд:Flagon
Страна производитель:Италия
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
Описание
Рейка, ПВХ планка притискна алюмінієва / сталева під герметик з відгибом, 3000х31х1,5 Притискна планка з алюмінію або оцинкованої сталі, призначена для фіксації краю покрівельного килима в приляганнях до вертикальних поверхнях. Використовується для фіксації мембрани по периметру покрівлі і навколо всіх виступаючих конструкцій. Встановлюється на вертикальних поверхнях у самому низу сполучення вертикальної і горизонтальної поверхонь. Так само застосовується замість крайової рейки на криволінійних поверхнях для фіксації краю мембрани. Виступи з нижньої сторони рейки запобігають висмикування мембрани з-під рейки в місці кріплення.
Характеристики:
Бренд:Flagon
Страна производитель:Италия
Тип комплектующего: Планка примыкания верхняя
Информация актуальна: 03.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

ПВХ планка прижимная - под герметик с отгибом от компании Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали., Славутиче (Украина). Купить ПВХ планка прижимная - под герметик с отгибом со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet