UAH
Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху mariseal 420 - Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали. Славутич (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 1
+38 (068) 907-20-99
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420
  • Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420
  • Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420
  • Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420
  • Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420

Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420

Код:m420
В наличии
Цена:
545.8 UAH
Бренд:Maris Polymers
Страна производитель:Греция
Оплата:
  • Безналичный,
  • Наличный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
Описание
MARISEAL 420 поліуретанове поверхневе покриття, стійке перед впливом УФ-променів, Призначено для насиченого (зовнішнього) пішохідного і ненасиченого автомобільного руху. Це верхнє покриття, що застосовується для захисту гідроізоляційних покриттів, що піддаються умов сильного зносу. Дане покриття є однокомпонентним поліуретановим алифатическим напів-твердим пігментним покриттям, стійким перед впливом сонячних променів і погодних умов, яка наноситься і використовується в холодному стані. Проявляє свою захисну дію при торканні ґрунту під впливом повітряної вологи. Опис продукту: це пигментированное, стійке до фарбування і УФ-випромінювання, напівтверді, що наноситься в холодному стані, однокомпонентне аліфатичних поліуретанове покриття холодного затвердіння, що використовується як фінішний шар для захисту поліуретанових водостійких покриттів, що піддаються великому впливу. Застосування: Використовується поверх матеріалів «MARISEAL 250» на поверхнях з інтенсивним громадським пішохідним рухом (наприклад, на стадіонних трибунах) і на поверхнях з невеликим автомобільним рухом (наприклад, на ділянках автомобільної стоянки, схильних до зовнішнього впливу). Нанесення: Добре перемішайте «MARISEAL 420» перед використанням. Нанесіть «MARISEAL 420» роликом або безповітряним розпилювачем в один або два шари. Дайте просохнути протягом 3-6 годин (не більше 36 годин) між нанесенням двох шарів. УВАГА: «MARISEALÒ 420» завжди слід використовувати поверх матеріалу «MARISEAL 250», попередньо присипаного висушеним в печі кременистим піском або корундом (з розміром часток 0,1-0,3 мм або 0,4-0,8 мм), який утворює зчіпний місток. Завдяки кременистих піску в останньому шарі «MARISEAL 250», поверхня також стає більш твердою і стійкою до погодних умов. Витрата: 400-500 г / м2 при нанесенні в два шари. Термін зберігання не більше 9 месяцов.ТОЛЬКО для професійного використання Місця застосування • Гідроізоляція поверхонь (стадіонів) пересування пішоходів. • Гідроізоляція відкритих автостоянок. • Гідроізоляція поверхонь, схильних до важких погодних умов. Може також використовуватися самостійно для захисту старих азбестових плит. Упаковка і колір Покриття MARISEAL® 420 розфасоване в бляшані банки по 20 кг і 10 кг. і представлено до продажу сірого кольору. При необхідності можуть бути поставлені і RAL кольору.
Характеристики:
Бренд:Maris Polymers
Страна производитель:Греция
Цвет:Белый
Фасовка материала (кг): 20.0
Информация актуальна: 03.03.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420 от компании Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали., Славутиче (Украина). Купить Захист поверхонь пішохідного та автомобільного руху MARISEAL 420 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet